te ir sapņi, bērnība, gaidīšanas laiks un viss cits, kas dara mūs mazliet laimīgākus

Ziemassvētki- dāvanu laiks

Tā kā pavisam, pavisam drīz klāt svētki, aicinu laikus padomāt par dāvanām, lai īsi pirms svētkiem nav jāskraida pa veikaliem, vai kā citādāk jādomā par tuvinieku iepriecināšanu. Lai iepriecinātu jūs, savus mīļos bloga lasītājus, esmu sarūpējusi kādus patīkamus pārsteigumus!

 1. Smukajiem apaļajiem punčiem! Mēs svinam Kristus dzimšanas dienu un šie svētki ir par bērniņa piedzimšanu, tāpēc decembrī nākot uz punča fotosesiju, dāvinu jaundzimušā mini fotosesiju manā fotostudijā! ( Šis piedāvājums neattiecas uz dāvanu karšu iegādi vai izmantošanu, kā arī uz iepriekš pieteiktajām fotosesijām). Tas nozīmē, ka bērniņam piedzimstot, gaidīšu uz atkalsatikšanos pie sevis (līdz bērniņa 21 dienai), lai jūs iegūtu savā īpašumā 10 brīnišķīgas fotogrāfijas:) Tas būs tik forši!

2. Jaundzimušie! Turpinot mātes un bērna tēmu:) Sākot no šodienas līdz pat 21. decembrim, tikko dzimuša mazulīša fotosesijai (līdz 21 dienai) skaista 50% atlaide. Jau ar nepacietību gaidu tikšanos ar mazajiem brīnumiem. ( šis piedāvajums neattiecas uz dāvanu karšu iegādi vai to izmantošanu)3. Fotogrāfija uz koka ir ne tikai brīnišķīgs interjera elements, bet skaista un oriģināla dāvana.
Jūsu izvēlēto fotogrāfiju pārnes uz koka. Ir iespēja pievienot tekstu. Koka pamatnes krāsas-koka, balta vai melna. Izmēri 13x18cm (10ls), 18x24 cm(12ls), 20x30 cm (14ls). Cenā iekļauti materiāli un maksa par izgatavošanu. Neatlieciet uz pēdējo brīdi, jo izgatavošanas laiks 2 nedēļas.

4. Kartītes, kartītes! Tā kā pagājušajā gadā bija liela piekrišana Ziemassvētku kartiņām (digitālā formā, kuru paši vajadzības gadījumā varat izdrukāt), tad arī šogad esmu sagatavojusi vairākus jaunus variantus, kā ari vispopulārākos paraudziņus no pagājušā gada svētkiem. Jūs man atsūtat bildīti, tekstu, parauga variantu un es izgatavoju kartiņu. Cena- maniem klientiem ( tie,kas nākuši fotografēties pēdējo divu gadu laikā) 3ls par darbu, pārējiem 4ls. Neaizmirstiet apsveikt savus mīļos:)
P.S. Tuvākajā laikā šī galerija tiks papildināta ar jauniem paraudziņiem.


5. Kalendāri. Par tiem varat lasīt te:) http://laurasulmeistere.blogspot.com/2012/11/kalendari-2013.html

Nu ko, cerams, kaut kas no šī visa jums noderēs un iepriecinās:) Bet pārsteigumi vēl nebeidzas. Sekojiet jaunumiem!

1 comment:

Dace said...

Man ļoti patīk tā bilde uz koka...

 
Copyright © 2013 katrai lietai piemīt skaistums | Design by Cinnamon Girl Studio