te ir sapņi, bērnība, gaidīšanas laiks un viss cits, kas dara mūs mazliet laimīgākus

YOU ARE BEAUTIFUL. atceries to.

Vēlējos padalīties ar stāstu, kurš tapa pusotru gadu atpakaļ. You are beautiful.
Joanniņa, kurai tikko palika 8 gadi, jau kādu gadu atpakaļ, savā sirsniņā sajuta aicinājumu, katrai pārdevējai vai satiktajam cilvēkam pateikt kaut ko labu. Nevelti, viņa vēlas kļūt par pasaules tīrītāju. Un tā ir vissvētīgākā profesija, kādu vien var iedomaties. Viņa vienmēr, lai kur tas būtu- Maxima, Rimi, Stockman, tirgus, pārdevējām saka- jūs esat jauka. Cilvēki mazliet sakautrējas, pasmaida, pakomentē, atdara ar tiem pašiem vārdiem. Es pie tā biju ļoti pieradusi. Kādu laiku atpakaļ mūsu piemājas veikalā uzradās jauna pārdevēja, nu ļoti nejauka. Ejot iepirkties Joanna mani rausta aiz piedurknes- mammīt, vai man viņai arī teikt, ka viņa ir jauka? Es atbildu pilnīgi godīgi- es tā neteiktu gan, bet ja tev tas ir uz sirsniņas, saki. Un pie kārtējiem- jūs esat jauka, pārdevējai nojūk naudas skaitīšana un sāk trīcēt rokas. Sapratu, šī ir mīlestības kalpošanu, kuru Dievs ir ielicis mūsu meitas sirsniņā. Bet vislielākais pārdzīvojums notika tikko Londonā.
You are beautiful tika sirsnīgi teikts katram pārdevējam, viesmīlim, muitas darbiniekam, stuartam, visiem, visiem. Cilvēki atplaukst tādā maigā smaidā, pat dusmīgajās drošības pārbaudēs. Kāda lietuviešu meitene, kas mūs apkalpoja Raw food retorānā, to klusi gāja stāstīt saviem kolēģiem un sāka mūs apkalpot trīs reiz smaidīgāk un jaukāk. Kāpēc? Jo visi domā, ka lielākoties viņi to izpelnijušies, viņiem nav ne jausmas, ka viņi ir patiešam BEAUTIFUL. Dievs radot cilvēku pēc savas līdzības- viņu tādu izveidoja. Mēs tik reti piedzīvojam beznosacījuma mīlestību, komplimentus pēc būtības, nevis tos "nopelnot", un tad atnāk mazs cilvēka bērns ar savu "you are beautiful", lai pasaulē būtu par pāris smaidiem un mazām laimītēm vairāk. Un tad notika šis- stāvot veikalā pie kases, pienāk mūsu rinda. Pieejam pie kasieres un Joanniņa lielai, ļoti lielai, afroamerikāņu sievietei saka šos vārdus "you are beautiful" un viņa sauc pa visu veikalu saviem kolēģiem:" Jūs dzirdējāt? Jūs dzirdējāt? Viņa teica, ka es esmu brīnisķiga! Un ziniet, bērni nekad nemelo, viņi saka patiesību!! Jūs dzirdējāt!!?? Es esmu brīnisķiga!! Tad viņa pievēršas Joannai un saka- tu manai dienai pieškiri jēgu, tu liec man raudāt no prieka! Tu arī esi brīnišķīga!"
Viss notika tik īsti, tik neticami skaisti, tik ļoti, ļoti, ka sapratu, ja vien šis visas reakcijas varētu nofilmēt ar slēpto kameru, tiktu izveidota viena no visiedvesmojošakajām filmiņām, kas mainītu mūsu attieksmi pret dažādām lietām. Protams, bija arī tādi gadijumi, kad ļoti šerpai dāmai sakot šos vārdus, viņa strupi nosaka: " Es nu gan neesmu beautiful. Bet paldies, ka tu man to pateici. Tas mani iepriecina.
Lūk, tāds brīnišķīgs stāsts. Un tam būs noteikti daudz skaistu papildinājumu. Un pats skaistākais ir tas, ka Dievs ir tas, kurš iedvesmo bērnu teikt šos vārdus, jo Viņš mūs mīl.
You are beuatiful. Atceries to.

No comments:

 
Copyright © 2013 katrai lietai piemīt skaistums | Design by Cinnamon Girl Studio