te ir sapņi, bērnība, gaidīšanas laiks un viss cits, kas dara mūs mazliet laimīgākus

Love notes

Vārdi un sajūtas-  vislielākais prieks manā darbā:)
Sirsnīgi pateicos katram un visiem, kurus esmu satikusi, 
kuri man palīdzējuši kļūt tādai kā esmu.
Un tik ļoti uzmundrinājuši ar šiem vārdiem:)
 Laura

  LOVE NOTES

    Agnese


Saņēmu šodien bildes no mūsu ģimenes fotosesijas. MILZONĪGS paldies par ieguldīto darbu/laiku. Rezultāts fantastisks. :) Izdrukātās bildēs tik ļoti labi noķerti tieši tie burvīgie mirkļi/ īpašās grimmases, kuras man allaž gribējies. Kamēr tikām mājās un ielikām disku, jau nepacietībā sirds bija apmetusi kūleņus...nekļūdījos, rezultāts tiešām ir TĀ vērts. Paldies Tev. :)

Linda


Paldies Dievam, ka mūsu ģimenes ceļi ir krustojušies ar Lauras ceļiem:) Tagad liekas, ka bez Lauras bildēm vispār dzīve būtu savādāka. Viņas fotogrāfijas ir tās, kas liek smaidīt, kas liek sirdij pukstēt straujāk un arī apraudāties no aizkustinājuma. Sevišķi, protams, tad, ja fotogrāfijās ir mūsu mīļie cilvēki.
Un vienmēr brīnos, ka sirsnīgas bildes izdodas arī ar mūsu dēlu, kurš mierā reti kad sēž:)

Rute un Kārlis

Fotosesijā pavadītās stundas bija pārpilnas ar jautrību, mīļumu un smiekliem.
Turp devāmies ar nelielām bažām. Prātojām, vai jutīsimies brīvi, jo fotokameras priekšā taču ir pierasts sastingt, uzlikt mākslotu smaidu un stīvi gaidīt, kamēr nozibsnī zibsupldze... Līdz ar pirmajām fotogrāfijām bažas izgaisa - gaisotne bija brīva, nejutām, ka kamera radītu kaut mazāko distancētību. Kopā ar fotogrāfi jutāmies kā viena komanda.
Kā fotosesijas vietu izvēlējāmies vecu graustu Jūrmalā, kas mums abiem saistās ar īpašām atmiņām. Neskatoties uz to, ka tik daudzi apstākļi būtu varējuši iecerēto sabojāt (izvēlētā vieta nebija no drošākajām, no grausta jumta tecēja lietus, pūta caurvējš, āra līņāja, pamazām cēlās migla un roku pirksti ātri vien ieguva zilganu nokrāsu), redzējām, kā Laura fotostāstu veido ar patiesu aizrautību. Viņa piemeklēja labākos fonus, idejas, atribūtus ... drīz vien sajūsma un rosība pielipa arī mums.
Todien mēs ieguvām ne vien daudz burvīgu fotogrāfiju, bet arī jaunu emociju gūzmu, brīnišķīgas atmiņas un apziņu, ka gribam ko tādu izdzīvot vēl kādreiz. (:

Gita


Gribēju pateikt MILZĪGU paldies par bildītēm - tās ir burvīgas un tieši tādas (īstenībā pat vēl labākas) nekā biju cerējusi!!! :)
Mīļš paldies par tik fantastisku darbu - tiešām bija vērts gaidīt :)
Tagad, kad man kāds jautās, vai nezinu labu fotogrāfu, varēšu teikt, ka zinu nevis labu, bet gan izcilu un ar prieku ieteikšu Tevi arī citiem!!

Krista


Bildes - BRĪNIŠĶĪGAS!!! Milzīgs paldies! :)
Bērni arī bija sajūsmā!

Agnese, Atis un Alise. 


 Liels paldies Laurai par vienreizējām bildēm. Arī pati bildēšanās bija kā vesels piedzīvojums. Tagad mums ir kolosālas bildes gan no bērniņa gaidīšanas laika, gan arī ar pašu mazulīti. Ja uz pirmo foto sesiju gājām nedaudz uztraukušies, tad jau ar otro reizi bija sajūta kā ciemos pie senas ģimenes paziņas. No apmēram 40 bildēm esam sajūsmā par vismaz 99%. Noteikti izmantosim izdevību satikties un bildēties atkal!

Elīna 


Esam tikuši pie PASAKAINĀM bildēm! Patīk tik ļoti, ka jāpārskata tās vairākas reizes dienā.
Par to, ka bildes būs lieliskas, gan ne mirkli nešaubījos, bet jāsaka, ka arī pati foto sesija bija ļoti īpaša- atmosfēra pavisam nepiespiesta, līdz ar to arī pozēšana sanāk pilnīgi dabiski. Pat mans vīrs, kuram bildēšanās līdz šim nav bijusi iecienīta nodarbe, pēc foto sesijas atzinās, ka ''neesot nemaz bijis traki'' un ''varētu pat atkārtot''!!
Tiešām jāsaka liels paldies! Tas, ko tu dari, ir apbrīnas vērts!
P.S. Zinu, ka mēs vēl noteikti atgriezīsimies, jo tevis radītās bildes izraisa atkarību.

Ilze


Ar Lauru tiekamies jau otro reizi un pavisam noteikti tiksimies vēl! Gribētu Lauru sev blakus ik dienu, lai iemūžinātu skaistos dzīves mirkļus un pēc tam kavētos atmiņās. Lauras bildes pavisam noteikti nav parastas fotogrāfijas, tās ir stāsts, kurās viņa ir ielikusi sirdi un mīlestību....īsti mākslas darbi, kuros raugoties ir milzīgs prieks un nobirst arī pa kādai emociju asarai. Skatoties tikko saņemtās kristību dienas bildes šādu asaru bija ļoti daudz, jo Laura ar savu darbu mūsu dēliņa kristības ir padarījusi par vienu no skaistākajiem un īpašākajiem notikumiem mūsu dzīvē!!!!
Sirsnīgs paldies! Mūsu sirdis priekā gavilē :)6 comments:

Anonymous said...

MILZĪGS PALDIES par Tavu skatījumu, par Tavu attieksmi un Tavu talantu. Pateicoties Tavam darbiņam, mums šis "punča" laiks caur bildītēm paliks ļoti spilgtā atmiņā. Tas ir tieši tāds pats, kā Tevis uzņemtās bildes - dikti gaišs, saulains, pozitīvs un mīlestības pārpildīts.

Ar bildītēm esam ļoti apmierināti. Visi trīs :)
Tāpēc vēlreiz mīļš paldies. arī pēc 63 to skatīšanās reizes tās liekas burvīgas :)

Unknown said...

Ar nepacietību vēl gaidu Lauras bildes, bet uz reiz varu teikt, ka Laura spēj uzburt vienreizēju atmosfēru. Man rodas sajūta, ka es nevis pozēju, bet sarunājos ar viņu...caur objektīvu. Paldies, Laura!

Astra said...

Laura, sirsnīgs paldies par bildēm. Tās visas ir tik emocionālas, romantiskas un ar īpašu noskaņu. Tās ir TIK skaistas :) Jau vairākus gadus pirms vispār plānojām bērniņu, zināju, ka punčbildes taisīšu pie Lauras. Un šā gada maijā tas tā arī notika. Un esmu vairāk kā apmierināta. Diezgan daudzi fotogrāfi taisa skaistas bildes, bet Lauras bildes ir ne tikai skaistas, bet ar dvēseli.
Paldies.

Jana said...

Tiešām paldies par šo emociju pārpildīšanu, pašai patīk saskatīt visur mīlestību :)

Karlīne said...

Cik daudz emociju šajās bildēs...

Karlīne said...

Man patīk šādas kolekcijas))

 
Copyright © 2013 katrai lietai piemīt skaistums | Design by Cinnamon Girl Studio